facebook twitter LinkedIn spotify

OSA soutěž

24. 5. 2022

5. března 2022
Přihlaste svou jazzovou skladbu do soutěže v rámci Bohemia JazzFest 2022
OSA ve spolupráci s Bohemia JazzFest vyhlašuje 13. ročník Soutěže o nejlepší jazzovou skladbu autora do 35 let.  Její výherce získá od OSA šek v hodnotě 40.000 Kč na svůj hudební rozvoj a novou tvorbu a také možnost představit vítěznou skladbu při slavnostním předávání v rámci festivalového večera v Praze.
Jak se do soutěže přihlásit
Přihlásit se můžete, pokud jste autor zastupovaný OSA a není Vám více než 35 let (v průběhu roku 2022 oslavíte 35. narozeniny nebo jste mladší). V případě, že splňujete tyto dvě podmínky, stačí poslat zvukovou nahrávku a notový zápis na e-mail sarka.jancikova@osa.cz, a to nejpozději do 18. června.
Do soutěže lze přihlásit až dvě autorské skladby. Představte si, že se vaše skladba hraje na plném Staroměstském náměstí po boku nejlepších českých i světových jazzmanů. Zdá se vám to jako nesplnitelný sen? Díky naší soutěži se může stát skutečností :-)
Hvězdy českého jazzu v porotě
O vítězné skladbě rozhoduje odborná pětičlenná porota složená z předních českých jazzových autorů. Každoročně v ní zasedá zakladatel a ředitel festivalu Rudy Linka a skladby hodnotí vždy také vítěz minulého ročníku. V tomto roce bude součástí poroty Nikol Bóková, která loni zvítězila se svojí skladbou Prometheus.
Festival s nezaměnitelnou atmosférou
Bohemia JazzFest pořádá světoznámý jazzový kytarista Rudy Linka už od roku 2005 a každoročně nabízí opravdu bohatý program. Jedná se dokonce o jeden z největších letních jazzových festivalů v Evropě. Díky partnerům je na něj vstup pro návštěvníky zdarma a probíhá nejen v Praze na Staroměstském náměstí, ale také v Brně, Plzni, Domažlicích, Liberci a dalších městech. Koncerty si tak poslechnete na nejkrásnějších českých náměstích, přičemž atmosféra bývá opravdu nádherná.JAZZ
BOHEMIA JAZZFEST
SOUTĚŽ
HUDEBNÍ CENY
Za podpory
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní mediální partner